Hakkımızda

Hakkımızda
Biz, teknoloji ürünleri alım ve satımı yapan bir şirketiz. Amacımız, müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı teknolojik ürünler sunmak ve aynı zamanda eski cihazlarını elden çıkarmak isteyen müşterilerimize de alım hizmeti sunmaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliklidir ve tüm iş faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun teknoloji ürünlerinin kolay erişilebilir hale gelmesini sağlamaktır. Hem eski cihazlarını elden çıkarmak isteyen müşterilerimize alım hizmeti sunarak, hem de en kaliteli ve yenilikçi ürünleri sunarak, teknolojinin hayatlarını daha da kolaylaştırabileceğine inanıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sektörde lider konuma ulaşmak ve müşterilerimize hem alım hem de satım konusunda en iyi hizmeti sunmak istiyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin teknoloji ürünleri konusunda ihtiyaçlarını karşılamaktır. Hem eski cihazlarını elden çıkarmak isteyen müşterilerimize alım hizmeti sunarak, hem de müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı teknolojik ürünler sunarak, teknolojinin hayatlarını daha da verimli hale getirmesine yardımcı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konudur, bu nedenle tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlıyoruz ve müşterilerimizin güvenini kazanmak için elinden geleni yapıyoruz.